Třetí série nás čeká už 30. října!

31. července 2014 v 14:16 | elementary-sh |  ☕ články
Na blogu se neobjevila novinka už několik týdnů (důvod, proč se tak stalo, nemusím zdůrazňovat, stačí očkem sjet k levému okénku "návštěv" :(), takže v tomto článku se stručně dozvíte, co se o prázdninách událo.

Jonny se věnoval rodině a samozřejmě běhu, zdolal několik desítek kilometrů "Tomorrow I will run 50 miles through the streets of NYC", vybral peníze na nemocné děti, změnil si ikonku na twitteru a čerstvě odpočatý se vrátil zpět do role Sherlocka.

Na začátku prázdnin podnikla Lucy několik charitativních akcí, objevila se na předávání cen, věnovala se #MEENA projektu, rozdávala rozhovory, tweetovala jak moc s těší na Elementární partu a vyfotila (a možná i napekla) Jona Michaela Hilla s narozeninovým dortem pro Jonnyho.Co se týká třetí série, moc se toho zatím neobjevilo. Kromě několika hostujících hvězd (v celém článku) a několika fotek z natáčení, se budoucnost udržuje v přísném utajení.

Následující text obsahuje spoilery!

Joan se dostane do konfliktu s Ginou Gershon, kterou podezřívá z vedení drogového kartelu. Jakmile se pokusí na vlastní pěst dokázat její zapojení, případ se rychle stane osobním… a nebezpečným.

Britská herečka Ophelia Lovibond se stane Sherlockovým chráněncem a zároveň Joaniným soupeřem pro několik nadcházejících epizod. Na to, jak moc tohle nové partnerství ovlivní vtah mezi Sherlockem a Joan si budeme muset bohužel ještě chvíli počkat.

Dalším, kdo se představí, bude Raza Jaffrey, Joanin přítel Andrew. Sherlock, který se snaží dostat do její přízně poté, co téměř rok strávil v Londýně prací pro MI6, nevydrží dlouho jen nečinně přihlížet… :)

Do čtveřice a pětice všeho nového se objeví Ztracená Sonya Walger a Revoluční Zak Orth coby právnička a rozrušený otec, jehož rodinu postila tragédie.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tomato tomato | E-mail | Web | 10. srpna 2014 v 20:48 | Reagovat

HMMM, zajímavé novinky, už se těším..i když jsem stále v půlce druhé série :D Ještě se omlouvám, že jsem tu dlouhou nebyla..Elementary jsem nějakou tu dobu nesledovala..

2 dc-academia dc-academia | 28. srpna 2014 v 0:14 | Reagovat

parádní seriál a parádní blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama