Únor 2014

Elementary Writers

28. února 2014 v 13:58 | elementary-sh |  ☕ ostatní
"Here's a behind-the-scenes look at our Brownstone. Surprise, it's not a real house."


"Here's a great photo of @LucyLiu with one of our directors, Guy Ferland."


Jonny Lee Miller Works To Solve Sanfilippo Syndrome

27. února 2014 v 11:18 | elementary-sh |  ☕ ostatní
Jak tomu bylo minulý rok s nadací Jonah's Just Begun Jonny znovu podává pomocnou ruku chlapci se Sanfilippo syndromem (nemocí, která vede k postupné degeneraci centrální nervové soustavy). Více o ní a celém Jonnyho zapojení si můžete přečíst v tomto článku.

Update: Jonny Lee Miller dnes zamířil přímo do Capitol Hillu ve Washingtonu DC, kde promluvil o vzácných chorobách a nutnosti urychlit rozvoj záchranných ošetření. Více zde + foto.

Topky.sk: Její tělo vůbec není krásné!

26. února 2014 v 17:12 | elementary-sh |  ☕ články
LOS ANGELES - Ošklivé vzpomínky na těle! Americká herečka a modelka Lucy Liu si prý dokáže zrekapitulovat svou hereckou kariéru pomocí jizev, které jí zůstaly po fyzicky náročných úkolech. Současná role v seriálu Elementary (2012) je prý proto pro ni odpočinková. Ne proto, že by během natáčení 24 epizod v sezóně nemusela tvrdě pracovat, ale proto, že tento úkol je fyzicky méně náročný než mnohé předchozí.

V seriálu Elementary inspirovaném příběhy detektiva Sherlocka Holmese hraje Lucy Liu bývalou lékařku Joan Watson, která pomáhá Holmesovi v podání Jonnyho Lee Millera. Na obrazovce se věnuje vyšetřování, nemusí předvádět své schopnosti v bojových uměních, jak tomu bylo doteď.

Z natáčení snímků Kill Bill (2003) a Kill Bill 2 (2004) či Charlieho andílci (2000) a Charlieho andílci: Na plný plyn (2003) má totiž herečka spoustu nepěkných památek. "Mám už dost jizev a škrábanců. Znáte to, když děti rostou, máte na stěně značky, pomocí kterých měříte, jak vysoko vyrostly. Já si svou kariéru dokážu zrekapitulovat pomocí zranění. Dvě desetiletí jsem se věnovala akčním filmům, takže Elementary je pro mě příjemným odpočinkem, "konstatovala kráska.

Bohaté zkušenosti s akčními scénami by Liu mohla využít i jako Joan Watson, která se setkává s množstvím nebezpečných zločinců. "Myslím, že by bylo poměrně neuvěřitelné, kdyby se doktorka začala ohánět mečem. V několika z prvních epizod ukázali Joan, jako používá obušek - udělali jsme tři nebo čtyři údery, nic velkého. Takže, pokud někdy Joan použije nějakou techniku ​​obrany, nebuďte překvapeni, "dodala 45-letá hvězda.


Lucy Liu se proslavila rolí Ling Woo, kterou v letech 1998 až 2002 ztvárňovala v seriálu Ally McBealová (1997 - 2002). Kromě zmíněných akčních filmů Kill Bill, Kill Bill 2, Charlieho andílci a Charlieho andílci: Na plný plyn se věnuje i dabingu a svůj hlas propůjčila animovaným postavičkám ve filmech Kung Fu Panda (2008), Zvonilka (2008), Zvonilka a ztracený poklad (2009 ), Kung Fu Panda slaví svátky (2010) či Kung Fu Panda 2 (2011).

Zdroj: topky.skLucy Liu: "Happy Valentine's Day!"

15. února 2014 v 12:41 | elementary-sh |  ☕ ostatní


Go Jonny Lee Miller ‏@jonnyjlm

14. února 2014 v 22:17 | elementary-sh |  ☕ ostatní
"Go @TheYarnold#NYPDskeleton#Sochi2014"


Episode 2.16 The One Percent Solution

14. února 2014 v 21:16 | elementary-sh |  ☕ druhá série

'The One Percent Solution' je název šestnácté epizody, kde se znovu objeví inspektor Gareth Lestrade (Sean Pertwee), bývalý Sherlockův kolega ze Scotland Yardu. Všichni tři se zapojí do vyšetřování bombového útoku.

Sherlock & Joan - Lonely Life

13. února 2014 v 15:01 | elementary-sh |  ☕ promo / video
Zase jedno povedené od Watching0verYou :)


"The thing that's different about me, empirically-speaking, is you."
"You even made a friend. Me. I'm talking about me."
"I'm going to miss this."
"I don't have meaningful connections."
"Seems like a lonely way to live."
"I think it's sad that you've given up."
"I will never allow any harm to come to you, not ever."
"You alright?" "I am. Thank you."

Elementary Live Chat with Jon Michael Hill & writer Jeff King

6. února 2014 v 20:20 | elementary-sh |  ☕ ostatní
Live Chat můžete sledovat zde a na Twitteru s .