Prosinec 2013Co dalšího nás čeká? Jon Michael Hill nemá ponětí.

21. prosince 2013 v 13:49 | elementary-sh |  ☕ články
Hill, který hraje detektiva Marcuse Bella, přiznal, že nepřemlouvá tvůrce, aby mu prozradili plány s jeho postavou.

"Bylo to… víte, obtížné nemít víc informací, to ale znamená, že o to víc můžete použít svou představivost, což je to, co na této práci miluju." Herec prozradil, že nevěděl nic o slavném detektivovi před podpisem smlouvy. Po setkání s Robertem Dohertym neváhal a nakoupil veškeré příběhy Sherlocka Holmese a okamžitě se na nich stal závislým. "Byl jsem velmi překvapen jak divoký je jeho charakter a je úžasné sledovat ty malé věci, které Jonny zkoumá ze všech úhlů."

Neznamená to však, že Hill nemá žádné návrhy, jak by se jeho postava měla posouvat. Jedna věc je, že chce přivést zpět svého bratra z vězení, Andreho Bella. Byl by rád, kdyby věděl něco o své matce. Na čem mu ale nezáleží, je další milostný vztah: "Je mi jedno co si na mě vymyslí," řekl. "Poslední přítelkyně, kterou jsem dostal, se mě pokusila zabít."

Hill prodělal školení o tom jak "se stát detektivem" když hrál detektiva Damona Washingtona v seriálu Detroit 1-8-7 - je to zcela odlišný charakter, řekl. Postava ho bavila, ale připouští, že práce se Sherlockem a Watsonovou je zajímavější. Také prozradil, že stále spolupracuje s policisty-technickými poradci, kteří dodávají cenné informace, aby show a jeho role působila co nejvěrohodněji. "Jsou opravdu cool a mají příběhy na každý den. Někdy jsou skutečně šílené a oni jsou na ně pyšní, protože si myslí, že by se daly použít…

Vánoce se blíží, milá Watsonová!

21. prosince 2013 v 10:03 | elementary-sh |  ☕ ostatní
@jonnyjlm: "Merry Christmas from us all at #elementary have a safe and happy new year y'all x"


@LucyLiu: "Happy Holidays from all of us at #Elementary!""And they look so marvellous on these magazines"

13. prosince 2013 v 23:45 | elementary-sh |  ☕ ostatní

:( mít je tak ve sbírce ):
zdroj #twitter

Benedict Cumberbatch: 'Jonny Lee Miller je skvělý Sherlock'

11. prosince 2013 v 15:50 | elementary-sh |  ☕ články
"Sledoval jsem to… je to úžasné. Mám moc rád hraní, skutečně rád pozoruji herce a užívám si to. A vidět ho vychutnávat si to podobným způsobem je fantastické. Myslím, že odvátí skvělou práci. Existuje nás 78, co soupeříme o stejnou pozici (out-Sherlocking). Takže jsme v dobré společnosti." Poté, co se přiznal k pocitu "cynický" po oznámení americké verze, změnil později svůj nelichotivý verdikt na "fantastický" a začal lákat diváky ke sledování.

Martin Freeman přiznal, že Elementary s Lucy Liu coby Joan Watson, dosud neviděl. "Není to tak, že bych tím opovrhoval, prostě jen nemám čas na ostatní seriály a to jakékoliv. Přeji jim hodně štěstí, myslím, že ona je skvělá a Jonny Lee Miller je skutečně dobrý."

Steven Moffat dodal: "Pravda je, že jsme ho ještě neviděli... jediná věc, kterou můžeme udělat je udržet je odděleně. Není to jen jedna z dalších verzí Sherlocka Holmese, je to každá jiná verze Sherlocka Holmese. Jsou tu také filmy Roberta Downeyho Jr."

My father... he wants me back in London.

9. prosince 2013 v 20:51 | elementary-sh |  ☕ citáty

"Návrat do Londýna před pár měsíci mě velice potěšil. Nejen proto, že to je bezpochyby nejlepší a nejkultivovanější město na planetě, ale proto, že mě donutil vážit si toho, co mám zde. Mám tady podporu… vás… kapitána Gregsona. Dokonce i detektiva Bella. Mám pocit, že se mi tu daří, ne proto, kdo jsem, ale díky tomu, koho tady znám. Nechci se toho všechno jen tak vzdát, pokud na to nebudu připravený."

Adaptation od Malinda Lo

6. prosince 2013 v 20:47 | elementary-sh |  ☕ zajímavosti

· In episode 1.6, "Flight Risk," which first aired on Nov. 8, 2012
· In episode 1.7, "One Way to Get Off," which first aired Nov. 15, 2012
In episode 2.7, "The Marchioness," which first aired Nov. 7, 2013

zdroj: tumblr.com