ZAP2it: Sherlock s Joan zamíří do Londýna, setkají se tam s Holmesem starším?

16. srpna 2013 v 10:13 | elementary-cz |  ☕ články
Bylo již oznámeno, že premiérový díl druhé řady bude točen v Londýně a poodhalí Sherlockovy kořeny, tvůrce a výkonný producent Rob Doherty prozradil, že jsou plně ponořeni do plánů na novou sérii. Během konferenčního hovoru se podělil o to, co nás čeká až se na podzim Elementary vrátí.

"Příběh se stále vyvíjí," vysvětlil k výletu do Londýna. "Ale odhaduji, že bude jen Sherlockův a Joanin. Myslím, že je to rozumné, bylo by obtížné ho odůvodnit pro všechny naše hráče. Rád bych v něm měl i kapitána Gregsona. V pilotu jsme vysvětlili, že tam chvíli žil a pracoval, bylo to v období, kdy se seznámil se Sherlockem. Takže si něco v Scotland Yardu odkroutil. Ale v tomto okamžiku říkám dost. Pravděpodobně omezíme výlet pouze na tyhle dva."

Také připustil, že tato epizoda by mohla být přesně ta pravá k seznámení se s další velmi důležitou postavou. "Vždy jsem si rád představoval Sherlockova otce - člověka, o kterém se mluví, ale nikdy není vidět," řekl. "Užívám si tuhle stránku, a kdybychom měli možnost pracovat s někým velkým, někým na koho se podíváme a řekneme: 'Oh ano, přesně! To je náš otec pro Sherlocka, chlápek, na němž můžete vidět rodičovství, ne rodičovství Jonnyho Lee Millera,' to bychom brali. Nikdy nevíš. Londýnská epizoda by byla ideální pro setkání se s otcem, získáme o něm a jeho vztahu k synovi lepší představu."

Další dějová linka by mohla prozkoumat Joaninu minulost. "Pohráváme si s myšlenkou jak se dostat hlouběji do jejího příběhu," odhalil Doherty. "Co se vlastně stalo? Jak přišla o pacienta? Nakolik to byla její vina? Uvažuje, že by se vrátila k chirurgii? Tohle všechno jsou materiály, se kterými můžeme ve dvojce pracovat."

Fanoušci očekávají další záhady a další "hlubší zápletku" ve stylu Moriartyho (první řada) táhnoucí se sérií. "Předpokládám, že v mnoha ohledech bude podobná," řekl Doherty. "Budeme mít zcela samostatné příběhy a případy. Budou ale existovat výjimky, které se potáhnou celým seriálem. Hledáme je a zařazujeme - jaký druh příběhu to je a chceme ho postavit na čtyřech, pěti nebo šesti epizodách? Tento rok jsme měli práci s Moriartym. Věděli jsme, že s ním sérii zakončíme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama