TVEquals: Ato Essandoh k Elementary

16. srpna 2013 v 10:15 | elementary-cz |  ☕ články
TV Equals se vyptával představitele Alfreda, jak mu to jde s ostatními, jak zvládá přebíhat z jednoho seriálu do druhého a co si myslí o celé show. K otázce, jak balancuje mezi Elementary a Copperem odpověděl: "Já vlastně ani nevím. Je to legrační, 'Copper' byl velmi ochotný, nechal mě pracovat i na jiných pořadech a tak se mnou v 'Elementary' chtěli spolupracovat mnohem víc... protože má postava byla zpočátku jen jednorázová. Pak ale řekli: "Hej, přiveďte ho zpět, dejte ho zpátky," což bylo skvělé."

Když měl Ato hodně náročný den, Lucy Liu ho probouzela a vařila mu čaje. "Lucy Liu je tak cool. Pokud si vzpomenete na epizodu, kde jsem telefonoval, uvědomuji si, že jsem zněl hodně unaveně. Bylo to doslova to první, co jsem po příletu udělal. Takže mi Lucy dala masáž a to všechno protože ona se v čínské medicíně vyzná. 'Existují kořeny, které můžeš použít,' a já na to: 'Lucy, jen mě dostaň přes první scénu.' Byla to legrace."

"S Lucy a Jonnym se skvěle spolupracuje. Jsem jejich velký fanoušek. Jonnyho práce je úžasná. Za celou svou kariéru jsem už tolikrát hostoval, že jsem na to zvyklý a chci říct, že je to jako být pozván ke známým do rodiny, kde vás přivítají, ale ve skutečnosti tam nepatříte. Nevíte, kam se posadit. Nevíte, co je divného na strýčkovi Bobovi. Prostě nezapadáte.

Nicméně, Lucy a Jonny jsou velice vstřícní. Sednou si se mnou k obědu a vysvětlí mi, co si tvůrci seriálu představují. Cítil jsem jako bych byl toho celého součástí, celé posádky a všech kolem... byla to zábava, protože jako hostující herec se musíte jen ukázat, udělat svou věc a oni jen vyčkávají aby mohli zaměřit kamery na Lucy nebo Jonnyho nebo jinou hvězdu, Toma Sellecka, nebo kohokoliv dalšího. Ale tady režisér přišel a zeptal se mě na názor. 'Chceš vědět, co si myslím? OK.' Byl tam vstup, který ode mě skutečně chtěli a respektovali způsob, jakým jsem ho zahrál, bylo to skvělé. Pokud to půjde, rád bych na tomto pořadu znovu pracoval. Chtěl bych se vrátit a udělat nějaké to 'Elementary in a heartbeat' protože mě tahle postava baví, skvěle kontrastuje s tím, co dělám v 'Copper' a taky proto, že rád hraji chlápka v mikině. Pak se vrátím do 1864 a jsem ten doktor z 19. století z New Yorku. Tohle je prostě něco úžasného."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama