The Hollywood Reporter

16. srpna 2013 v 10:08 | elementary-cz |  ☕ články
Rob tvrdí, že vztah Sherlocka a Joan zůstane i nadále přísně platonický. Ulevilo se vám?

JLM: Ano. Myslím, že kdybychom se dali dohromady, pak už by to nebyl Holmes a Watson protože takhle to prostě být nemá. Můžeme si pohrávat s některými věcmi, můžeme ohýbat a formovat postavy do určité míry, ale pokud je ohnete příliš, rozbijete je a stane se z nich něco úplně odlišného. Některé věci jsou podle mého názoru posvátné a musí zůstat pevné - a jejich vztah je naprosto posvátný.

Jak se vyvíjí váš pracovní vztah s Lucy Liu s pokračováním seriálu?

JLM: To je něco, co nikdy nevysvětlíte. Buď to funguje, nebo ne, u nás naštěstí spolupráce funguje fantasticky od samého počátku. Máme stejný smysl pro humor, hodně se spolu nasmějeme a snažíme se vzájemně se podporovat, ať už jde o vzestupy nebo pády. Jste v tom společně na dlouhou dobu, a pokud se nenaučíte vycházet, máte hotovo. Profesionálně jste vyřízení. Je báječné s ní pracovat. Je velice jemná a hodně jsem se od ní naučil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darllov Art Academy Darllov Art Academy | Web | 16. srpna 2013 v 10:17 | Reagovat

Zdravíme fanoušky textových her a příznivce umění. Darllovova akademie umění, znovu otevírá své brány po dvou letech od zavření. Neváhejte a přihlašte se na uměleckou akademii a užijte si tak spoustu zábavy!

Těšíme se na Vás, team Darllov

PS: Hledáme i odvážné profesory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama