Střípek z NYPost: Zamilovaný Sherlock

16. srpna 2013 v 9:55 | elementary-cz |  ☕ články
Natalie Dormer poprvé zhlédla Elementary na palubě letadla při jedné z mnoha cest z Londýna do Spojených států, kde probíhala propagace úspěšného seriálu stanice HBO 'Game of Thrones'. Když se ji zeptali, zda chce hrát Irene Adler právě v této show odpověděla: "Ach můj bože, kde to mám podepsat? Každý zná romány Arthura Conana Doylea v různých podobách ať už je to Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch nebo Jonny. Každý ví, že Irene Adler je Ta žena."

"Může se zdát, že původní Sherlock Holmes pociťuje averzi k ženám. Může vést sexuální život, ale není to žádný romantický chlápek. Chvíli trvalo zvyknout si, že do někoho skutečně 'investoval'. Viděli jsme, jaké potíže měl přijmout Watsonovou, která pro něho není romantickou partnerkou. Chcete-li ho mít v místnosti s ženou, jenž miluje, vidět ho chovat se jako normální člověk, to chce nějaký čas. Mezi Jonnym a Natalií je úžasná chemie," sdělit Doherty.

Spoiler: Natálie prozradila, že i přes nabitý program si čas na Elementary udělá, pokud ji bude chtít znovu nasadit. "Je příliš brzy něco říkat, ale rozhodně bych si přál, aby se příští rok znovu ukázala."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama