Benedict Cumberbatch o Elementary

16. srpna 2013 v 9:27 | elementary-cz |  ☕ články
Benedict Cumberbatch promluvil o svém názoru na Elementary a o tom, co si myslí o hlavním herci - Jonnym Lee Millerovi. Jeho slova ale byla podle všecho vytržena z kontextu a Benedict ve věci udělal jasno prohlášením pro The Hollywood Reporter.

Původní zpráva zněla takto:
Představitel hlavní role v britském seriálu Sherlock přiznal, že nové adaptaci Sherlocka s názvem Elementary příliš nedůvěřuje. Řekl: "Je to velice divné. Řekl jsem Johnnymu: 'Byl bych raději, kdybys to nedělal, ale musíš se starat o děti, pěkný dům v Los Angeles a manželku.' Když si zvyknete na určitý životní standard a výši honoráře, co máte dělat?"

"Myslím, že Jonny to cítil asi nějak jako 'Kamaráde, mám před sebou hodně dlouhou cestu, ale ty se nemáš čeho bát.' Přeji mu jen to dobré, ale jsem trochu skeptický k jejich plánům natočit Elementary a obsadit právě Jonnyho."

Benedict se seznámil se scénářem pilotního dílu a oznámil, že se necítí být ohrožen novou adaptací Sherlocka Holmese. "Sehnal jsem si scénář prvního dílu, abych to zkontroloval. Nevím, uvidíme. Myslím, že je tu prostor pro nás oba. Necítím se ohrožený jejich adaptací a přeji jim hodně štěstí, což je tak diplomatické, jak jen může být."

Benedict se nicméně rozhodl uvést svá slova na pravou míru a prohlásil, že byla chybně interpretována: "Jsem zmatený a rozrušený. Nikdy jsem neřekl, že Jonny vzal roli pro peníze a ani jsem mu neřekl, aby tu roli nebral. Řekl jsem, že bych byl raději, kdybychom se nemuseli dostat do situace, kdy nás budou zase srovnávat, protože jsme přátelé. Vím, že jeho motivací byl kvalitní scénář a podnětná, výjimečná role."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama